PAPRYCZKI 5

Dziś na obiad pizza :) W restauracji Papryczki 5 przy ulicy Mikiłajskiej 5. 
Lubię takie włoskie klimaty... Wystrój Papryczek bardzo mi się podobał. Miejsce wygląda jak elegancka pizzeria we Włoszech. Siedząc tam, aż zaczyna się marzyć o wycieczce. W kwestii wyglądu nie mam się do czego przyczepić. Zadbano tam nawet o takie szczegóły jak wieszaczki na kurtki (w sezonie jesień- zima szczególnie zwracam uwagę na obecność tego detalu). No i to co bardzo lubię, czyli stolik w oknie :)
Co do obsługi to jest bardzo profesjonalna i miła. Prawie od razu po wejściu pani kelnerka pokazała nam stolik dla dwóch osób. Drobnym minusem jest fakt, że na jedzenie musimy trochę poczekać, ale w tak ładnym otoczeniu czekanie nie jest takie złe.
Ceny. Łatwo się domyślić, że skoro dobrze urządzone wnętrze, że skoro profesjonalna obsługa to ceny będą wysokie. I to racja. Do Papryczek opłaca się przyjść na pizze. Za dużą zapłacimy od 20zł do 25zł. I to będą dobrze wydane pieniądze, bo pizza jest smaczna. Choć polecam ją głównie amatorom cienkiego ciasta i dlatego myślę, że lepiej nie odwiedzać tego miejsca, gdy mamy wilczy apetyt i chcemy się najeść.  Jeśli chodzi o ceny dań czy ryb to są już dużo bardziej wygórowane (30zł -50zł). Papryczki jak przystało na włoską restauracja posiadają osobną kartę win, które oczywiście kosztują nie mało, ale zastąpić je przecież można jakimś tańszym, zwykłym napojem jak sok.
Podsumowując Papryczki 5 to urokliwe miejsce z dobrą pizzą i wysokimi cenami, przeznaczone raczej na lekkie kolacje niż na wielką wyżerkę. Ogólna ocena 7/10. -3 punkty za te ceny...
Oto Facebook Papryczek 5Komentarze

Popularne posty