PIZZODAJNIA.COMNiech Was nie zmyli tytuł, to nie recenzja portalu, przez który możemy zamówić pizzę. Pizzodajnia.com to nazwa restauracji na ulicy Kremerowskiej.
Byłam tam z przyjaciółką późnym wieczorem i chyba pora była przyczyną tego, że pani przyjmująca zamówienie już spała
i chciała nam wydać 10 zł, podczas gdy nasza pizza kosztowała 20 zł i dokładnie tyle jej dałyśmy. Zdecydowałyśmy, że weźmiemy na wynos i zjemy w domu, ale zdążyłam rozglądać się po lokalu. Raczej mało efektownie urządzony, ale czysty i zadbany. Czerwona sofa przypominała mi wystrój barów pokazywanych
w filmach i serialach, których akcja dzieje się w latach 80- tych. Mało włosko, ale nie ma tez tragedii, sytuacje ratuje pizza namalowana na ścianie. Ogólnie jest raczej przeciętnie.

No właśnie, przeciętność to zdecydowanie domena Pizzodajni.com. Pizza Studencka smakiem nie powalała. Była zwykła, ani dobra ani zła.  Ciasto raczej cienkie, bezpiecznie dobrane składniki, odpowiednio przyprawiona. Po prostu ok.Podsumowując Pizzodaunia.com będzie smakować większości. Głodne wrażeń osoby nie przyprawi o foodgazm, ale zadowoli tych szukających tradycyjnych rozwiązań. No i jest tanio.
Ogólna ocena: 6/10.

Lubicie poszaleć ze smakami na pizzy czy preferujecie klasyki?

Komentarze

Popularne posty