Śniadanie w Krakowie- SŁODZIAK
Często ostatnio dodaje śniadaniowe notki, ponieważ, moje poranne spacery po mieście przeważnie kończą się śniadaniem. Wyjść rano na miasto i nie zjeść to byłoby straszne marnotrawstwo bogatej śniadaniowej oferty krakowskich lokali.Preferuje słodkie śniadania, nazwa Słodziak sugerowałaby, że będzie tam dużo cukru. Słodko rzeczywiście jest, ale przy tym jest też zdrowo. Słodziak wykorzystuje modę na ekologiczne jedzenie
i serwuje nam pyszne słodkie i kolorowe przysmaki w zdrowej odsłonie. 


Wybór koktajli jest na prawdę duży, po długim namyśle zdecydowałam się na energetyczny owocowy, miks, który był wyśmienity i dał mi niesamowitego kopa na cały dzień. Do tego dwa eko sezamki na przegryzkę i zdrowe śniadanie gotowe. Ceny są ze średniej półki no, ale nie można oczekiwać, że kupimy najnowsze trendy "po taniości".


Wszystko pięknie ekologicznie może poza wystrojem. Lokal wygląda jak jadalnia cioci Bożenki. Sugerowałabym podążanie za moda nie tylko w kwestii menu, ale również wyglądu wnętrza. Metraż jest mały, ale nie oznacza to, że nie może być urządzony dizajnerskimi kolorowymi meblami i dodatkami. Widzę tam wszystko, co najmodniejsze: litery i napisy z cyklu Keep Clam and coś tam..., białe krzesła z drewnianymi nóżkami, buldogi francuskie i mnóstwo żywych kolorów. Zatrudnijcie dekoratora wnętrz! Znam dobrego ;)


Podsumowując, jeśli podążacie za modą na zdrową żywność wpadnijcie tam, aby kupić swoje ekologiczne  śniadanko na wynos.
Ogólna ocena 6/10.
Komentarze

Popularne posty