GTW W PODRÓŻY- BUDAPESZT- BARRIO


Kolejny wpis z Budapesztu. To miasto nas zadziwiało. Trudno było znaleźć restauracje, do której chcielibyśmy wejść, trudno  było w ogóle znaleźć restauracje w tym gąszczu fast foodów, ale jakoś się nam udało.

Do Barrio przyciągnęła nas 50 procentowa zniżka obwieszczona na tablicy przed wejściem. Gdy i przeglądaliśmy menu wystawione na zewnątrz podeszła do nas bardzo miła pani kelnerka, która ostatecznie zachęciła nas do wejścia. Wystrój dość specyficzny (charakterystyczny dla lepszych budapesztańskich restauracji) mianowicie koktajl bar+ restauracja. W Polsce te dwa przybytki są od siebie oddzielane, w Budapeszcie nie. Przy czym w środku było bardzo elegancko i przyjemnie. 
Chcieliśmy spróbować tradycyjnej węgierskiej kuchni. Zamówiłam gulasz wołowy w czerwonym winie z kluskami. Był pyszny. Normalnie kosztowałby około 35 zł, ale na szczęście to był tydzień zniżki :)


Podsumowując: Barrio to świetna restauracja z miłym personelem i... wysokimi cenami. Prawda jest taka, że gdyby nie zniżka to nie poszlibyśmy tam. Ale dobrze, że robią promocje. Barrio gorąco polecam szczególnie, jeśli macie zasobniejszy portfel lub traficie na zniżkę. 
Ogólna ocena: 8/10 odjęłam punkty za wysokie ceny bez promocji.


Komentarze

Popularne posty