Mój słodki Kraków CUKIERNIA JAGIELOŃSKA


Słodkości w święta ciąg dalszy.
Zawsze miałam ochotę zajrzeć do tej cukierni, ale ostatecznie zmotywowała mnie to tego dopiero 10% zniżka, którą otrzymujemy wraz z zakupem biletów do Teatru Starego. Ze zniżki możemy skorzystać w dniu spektaklu. Nawiasem mówiąc my wybraliśmy się na "Hamleta". Była to bardzo nowoczesna interpretacja dramatu, dość intrygująca. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było nie tylko zejście aktorów ze sceny i gra w śród widzów, ale przede wszystkim wyjście poza mury teatru, czyli sceny odgrywane na placu Szczepańskim, transmitowane za pomocą kamery umieszczonej
w samochodzie oraz aktorzy wchodzący do środka przez okno po drabinie ustawionej na placu.
Wracając do tematu cukierni. Wybór mamy całkiem spory, jeśli chodzi o ciasta i ciasteczka. Smakują jak te domowe przyrządzone przez naszą babcie mamę czy ciocie.


Do tego herbatka. Za taki deserowy zestaw zapłaciliśmy mniej niż 14 zł, czyli bardzo tanio. Miejsce przy stoliku w oknie i możemy bardzo przyjemnie wykorzystać czas przed lub po spektaklu.W cukierni jest naprawdę bardzo dużo stolików, jednak ja oczywiście uważam, że te w oknie są najlepsze. Niestety w kawiarni obowiązuje samoobsługa, a panie czasem mieszają zamówienia, ale są za to miłe dla klientów.


Podsumowując, gdy już kupicie bilety na sztukę do Teatru Starego to warto skorzystać ze zniżki i przypomnieć sobie jak smakuje domowe ciasto.
Ogólna ocena 7/10.

Komentarze

Popularne posty