GTW W PODRÓŻY Warszawa JM HOTEL


Drugi wpis z Warszawy będzie o naszym hotelu. Naszym świetnym hotelu! A rozpoczyna go moje zdjęcie z Syrenką- symbolem Warszawy.

(zdjęcie z Internetu)

Wybór padła na JM Hotel ze względu na jego dogodną lokalizacje: blisko do Pałacu Kultury i na warszawską starówkę. Rezerwacji dokonałam jak zawsze przez booking.com, kierowaliśmy się również ocenami z tejże strony, które JM ma bardzo wysokie. Okazało się, że są one prawdą. Nie odbiega ani trochę od wysokich standardów, do których przyzwyczaiły nas hotele w Berlinie czy Bratysławie. Ładnie i schludne urządzony, dobrze wyposażony pokój z klimatyzacją był miłą bazą wypadową. Zupełnie nic nie zmieniłabym w jego wystroju. W kwestii czystości również nie mam tu nic do zarzucenia.


Do tego widok z 24 piętra bardzo mi się podobał. Zarówno w dzień jak i w nocy. Lubię wysoko położone pokoje.

Personel JM Hotel jest bardzo miły i niezwykle przyjaźnie nastawiony do klienta, ponadto pani z recepcji była bardzo pomocna i udzieliła nam wszystkich informacji, o które prosiliśmy.  Wykupiliśmy opcje ze śniadaniem, z którego również jestem bardzo zadowolona. Bardzo szeroki wybór przysmaków, choć malutkim minusikiem był fakt, że jakoś nie śpieszono się z uzupełnianiem ich braków. Berlińskie śniadanie postawiło jednak poprzeczkę tak wysoko, że póki, co żadne go nie przebiło.
Za dwie doby w dwuosobowym pokoju z łazienką i śniadaniem zapłaciliśmy ponad 500 zł, co moim zdaniem jest ceną adekwatną do poziomu usług oferowanych przez czterogwiazdkowy JM Hotel.  Podsumowując na weekend w Warszawie zdecydowanie polecam JM Hotel. Jest warty każdej wydanej złotówki ze względu na naprawdę wysoki standard i świetną lokalizację.
Ogólna ocena 10/10.

I na koniec zdjęcie Kolumny Zygmunta na Placu Zamkowym. Nawet trochę zamku Królewskiego się w kadrze zmieściło :)
Komentarze

Popularne posty